ART / Oil paintings / Oil painting 10659325
nr 1065 9325
OIL PAINTING
gårdsmotiv, signed, 25x36, damages.
gårdsmotiv, signerad, 25x36
Condition: skador
600
SEK 100
Monday October 31 2016
at 19:36:22
27/10 22:28:29